Optický Internet

rýchly optický internet Kráľovský Chlmec, Zatín, Leles, Slovenské Nové Mesto, Boľ, Malý Horeš, Veľký Horeš

Spoločnosť Slovanet spúšťa v obci Bačka a Leles,Boľ,Zatín,Malý Horeš,Veľký Horeš,Slovenské Nové Mesto novú optickú telekomunikačnú sieť, vďaka ktorej môžete využívať vysokorýchlostný internet s prenosovou rýchlosťou až 500 Mbit/s a digitálnu televíziu s voliteľnou ponukou až 120 staníc s bezplatným archívom vysielania najsledovanejších staníc.

Nové internetové programy už od 9,50€ mesačne.

Optický internet Kráľovský Chlmec,Bačka,Leles,Boľ,Zatín,Veľký Horeš,Malý Horeš,Slovenské Nové Mesto

Doprajte si možnosť bleskového prenosu veľkých súborov, plynulého sledovania filmov a videí aj vo vysokom rozlíšení aj 4K, online zálohovania fotografií a dôležitých súborov alebo video-konferenčnú komunikáciu aj s veľkým počtom účastníkov.

Slovanet navyše poskytuje optický internet s neobmedzeným prenosom dát, v aktuálnej ponuke sú programy Optik 100 až po Optik 500 už od 9,50€ mesačne.

Pripojte sa medzi prvými do našej optickej siete. Zaregistrujte sa už dnes na uvedenom odkaze: Pre prvých 100 registrovaných máme darček zdarma. (darček  bude odovzdaný pri zriadení služby).

Po registrácií Vás následne kontaktujeme. Môžte nám aj zavolať a požiadať o vypracovanie zmluvy na tel. čísle 0915 932 881 , alebo nám  poslať email na satmont@slovanet.sk.

Nemusíte nikde cestovať, všetko za Vás vybavíme . Kompletné spracovanie zmluvy na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Po schválení zmluvy v našej databáze Vás telefonicky kontaktujeme a dohodneme termín inštalácie.